Üniversite eğitimimi Hacettepe Üniversitesi Biyoloji bölümünde tamamladıktan sonra, iş hayatımın ilk adımlarını ilaç sektöründe bulunan çeşitli global firmaların klinik araştırma birimde attım. Bu süreçte Satış ve Pazarlama birimindeki bağlantılarımla olan görüşmelerim sayesinde bu alana olan ilgi ve yeteneğimin farkına vardım.


Kanada’ya geldikten sonra kariyerimde değişiklik yapmaya karar verip asıl ilgi alanıma yönelmek için ikinci diplomamı Pazarlama Yönetimi alanında aldım. Mezuniyet ardından çeşitli global firmalarda Pazarlama ve Marka Yöneticisi olarak çalıştım. Bu süre zarfında, gerek eşimin ev renovasyon sektöründe çalışması, gerekse her ikimizin de emlak yatırımına olan ilgimiz ve aktif olarak yatırım yapmamız neticesiyle Emlak Danışmanlığı sertifikamı aldım.

Renovasyon alanındaki inşaat ve mimarı bilgimi, Satış ve Pazarlama alanındaki deneyimlerimle birleştirerek sizlere gerek alım gerekse satış işlemleri konusunda, eşim ve alanında uzman bağlantılarım ile birlikte tam bir hizmet paketi sunuyoruz.


Evinizin satış işlemlerinde satış ve pazarlama alanındaki uzmanlığım sayesinde eve özel satış stratejileri sunarken, alış işlemlerinde piyasa ve renovasyon sektöründeki bilgimden yola çıkarak en iyi pazarlığı yapıp, en karlı yatırımı yapmanıza yardımcı oluyorum.


Bana göre emlak danışmanlığı, sadece  alım satım işleminden çok tüm süreç boyunca müşteriyi bilgilendirme, bilinçli bir alım satım işlemi yapma ve süreç boyunca ihtiyaç duyulan her türlü konuda uzman desteği sağlamaktır. Toronto’da Emlak Alım ve Satış işlemleri, Emlak Yatırımı ve Ev Renovasyonu konusundaki her türlü sorunuz için banada yada Unique Home İmprovement’a ulaşabilirsiniz.


Beni daha yakindan tanimak icin Türkçe websitemi, ve YouTube kanalimi ziyaret etmeyi unutmayin.

Buying and Selling Real Estate in Toronto

Web4Realty

Real Estate Websites by Web4Realty

https://web4realty.com/